biologiškai skaidžios atliekos

biologiškai skaidžios atliekos
biologiškai skaidžios atliekos statusas Aprobuotas sritis atliekos apibrėžtis Bet kokios atliekos, kurios gali skaidytis ar būti suskaidytos aerobiniu ar anaerobiniu būdu. atitikmenys: angl. biodegradable waste rus. биологическн разлагаемые отходы šaltinis Biologiškai skaidžių atliekų kompostavimo aplinkosauginiai reikalavimai (projektas)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужна курсовая?

Look at other dictionaries:

  • biologinės atliekos — statusas Aprobuotas sritis atliekos apibrėžtis Biologiškai skaidžios sodų ir parkų atliekos (šakos, lapai, žolė), namų ūkių, restoranų, viešojo maitinimo ir mažmeninės prekybos įstaigų maisto ir virtuvės atliekos ir panašios atliekos iš maisto… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • biodegradable waste — biologiškai skaidžios atliekos statusas Aprobuotas sritis atliekos apibrėžtis Bet kokios atliekos, kurios gali skaidytis ar būti suskaidytos aerobiniu ar anaerobiniu būdu. atitikmenys: angl. biodegradable waste rus. биологическн разлагаемые… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • биологическн разлагаемые отходы — biologiškai skaidžios atliekos statusas Aprobuotas sritis atliekos apibrėžtis Bet kokios atliekos, kurios gali skaidytis ar būti suskaidytos aerobiniu ar anaerobiniu būdu. atitikmenys: angl. biodegradable waste rus. биологическн разлагаемые… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Biomasse — biomasė statusas Aprobuotas sritis Energijos ir šilumos perdavimo technika apibrėžtis Biologiškai skaidžios biologinės kilmės žemės ūkio, miškų ūkio ir susijusių pramonės šakų, įskaitant žuvininkystę ir akvakultūrą, žaliavos, atliekos ir liekanos …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • biomasa — biomasė statusas Aprobuotas sritis Energijos ir šilumos perdavimo technika apibrėžtis Biologiškai skaidžios biologinės kilmės žemės ūkio, miškų ūkio ir susijusių pramonės šakų, įskaitant žuvininkystę ir akvakultūrą, žaliavos, atliekos ir liekanos …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • biomass — biomasė statusas Aprobuotas sritis Energijos ir šilumos perdavimo technika apibrėžtis Biologiškai skaidžios biologinės kilmės žemės ūkio, miškų ūkio ir susijusių pramonės šakų, įskaitant žuvininkystę ir akvakultūrą, žaliavos, atliekos ir liekanos …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • biomasse — biomasė statusas Aprobuotas sritis Energijos ir šilumos perdavimo technika apibrėžtis Biologiškai skaidžios biologinės kilmės žemės ūkio, miškų ūkio ir susijusių pramonės šakų, įskaitant žuvininkystę ir akvakultūrą, žaliavos, atliekos ir liekanos …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • biomasė — statusas Aprobuotas sritis Energijos ir šilumos perdavimo technika apibrėžtis Biologiškai skaidžios biologinės kilmės žemės ūkio, miškų ūkio ir susijusių pramonės šakų, įskaitant žuvininkystę ir akvakultūrą, žaliavos, atliekos ir liekanos,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • bio-waste — biologinės atliekos statusas Aprobuotas sritis atliekos apibrėžtis Biologiškai skaidžios sodų ir parkų atliekos (šakos, lapai, žolė), namų ūkių, restoranų, viešojo maitinimo ir mažmeninės prekybos įstaigų maisto ir virtuvės atliekos ir panašios… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • kietasis atgautasis kuras — statusas Aprobuotas sritis atliekos apibrėžtis Iš nepavojingųjų atliekų paruoštas didelės energinės vertės kietasis kuras, naudojamas energijai gauti atliekų deginimo arba bendrojo atliekų deginimo įmonėse. Reikiamai apdorotas, homogenizuotas ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”